Bütün davetlerde en büyük sorunumuz ne giysem diye uzun uzun düşünmemizdir. Bu kadar düşünmeye rağmen bir türlü karar veremeyiz de. Sorarız soruştururuz ama yine de çoğu zaman karar veremeyiz.

Artık kararsızlığa son.

Evet, Avrupa’da tesettür mağazası bulmanın zorluğunu tesettür modasına ihtiyacı olan herkes bilir. Avrupa tesettür diye bir kavram bile oluşmuştur. Türkiye’den hızla yayılan tesettür akımında bir köprü vazifesi üstlenen Alldaywomen Avrupa’daki kadınlara tesettür alışverişi imkanı sunuyor.

Yanlış duymadınız, yıllarca hasretini çektiğiniz tesettür modası artık bir tık uzağınızda.

Alldaywomen’ın sizler için sunduğu çeşitliliklerle beyaz giysem toz mu olur, kırmızı giysem laf mı olur diye düşünmeyeceksiniz. Çünkü bu düşüncelerin içinden çıkılmayacağını biliyoruz.

Özel bir yemeğe, toplantıya ya da düğüne giderken abartılı bir şekilde giyinip rüküş duruma düşmemeniz için Alldaywomen’ın farklı tarzdaki tesettür giyiminden yararlanabilirsiniz.

Aslında çözüm çok basit. Mesela tesettür giyimde tarzınıza tarz katacak, zarifliğiniz ile dikkat çekeceğiniz ferace modelleri Avrupa’da tesettür giyimin öncüsü Alldaywomen’dan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

 

 

 

Nasıl bir ferace giysem?

Kendini sürekli yenileyen tarzıyla Alldaywomen’ın en seçkin feraceleri ile artık tercih yapmakta biraz zorlanabilirsiniz ama inanın buna değecek.

Kalitenin ve şıklığın yanı sıra Avrupa tesettür modasını takip etmeniz artık zor ve masraflı da değil.

Gece yapılan davetlerde koyu renkleri ve göz yormayan sade feraceleri tercih edebilirsiniz. Ağır işlemelerden kaçınarak yaptığınız bu tür bir tercih sizi çok daha zarif gösterecektir.

Gündüz davetlerinde ise daha açık renkler tercih edilebilir.

Tabii yaşınıza göre de renk ve model tercihi yapmak tarzınızı belirleyecektir.

Gördüğünüz gibi 100 Euro’luk kaliteli feracelerimizle modayı takip etmenin pahalı olmadığını sizlere sunuyoruz.

Alldaywomen ile yaşamın her anı zarafetinizi belli eden tesettür giyim çeşitleriyle çok kolay olacak.

Evet, fazla düşünmeye gerek yok! Seç ve tek tıkla şıklığına sıklık kat!

Tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olan yeni sezon çeşit çeşit feracelere kolaylıkla ulaşabildiğiniz gibi rengarenk şallar ve bu güzellikleri tamamlayan aksesuar çeşitleriyle de Alldaywomen sizlerin beğenisini bekliyor.

Alldaywomen olarak tesettür giyimde tüm kullanıcılarımıza mümkün olan en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Şıklığınız ve zarafetiniz daim olsun!

 


İlgili Yazılar

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.