Tesettür modası her geçen gün büyüyen bir pazar olarak dünyaca ünlü giyim firmalarının da iştahını kabartıyor. Büyük markalar da artık ürün yelpazelerinde muhafazakar kadınlara yönelik tesettür giyime yöneldiler.

Peki değişen ne?

Değişen çok şey var. Modayı takip eden bir muhafazakar kesim son yıllarda hızla çoğaldı. Ayrıca bu kesimin alım gücü yükseldi ve firmalar da haliyle pazarın büyüklüğünün farkına vardılar.

Bu alanda İslami Ekonomi Zirvesi’nin hazırladığı bir rapora göre 2013 yılında Müslümanların giyim ve ayakkabı  sektöründeki arzları 266 milyar dolar. Bu oldukça büyük bir rakam. Türkiye 39,3 milyar dolarla birinci sırada.  Durum gösteriyor ki muhafazakar kesime yönelik tasarımlar ve üretimler şart olmuş durumda.

 

 

Alldaywomen ile yeni tarzlar!

Tesettür moda akımı Avrupa’da da hayli popüler. Muhafazakar kesimi düşünerek bir çalışma içerisine giren Alldaywomen sitesi her şeyin hızla geliştiği bu dönemde tesettür avrupa ve tesettür moda alanında kaliteyi ve tesettürü ayrı bir başlık olarak değil de bir başlık altında toplamayı başarmış durumda.

Alldaywomen’ın marjinal tasarımları tesettürle birleşince oldukça dikkat çekici ürünlerin ortaya çıktığını görüyoruz. Herkesin günlük giyimde ve özel günlerde rahatlıkla giyebileceği özel ürünler web sitesi aracılığıyla Avrupa’daki muhafazakarların beğenisine sunuluyor.

Tutus Media’nın tasarımını yaptığı internet sitesiyle farklılığını ortaya koyan alldaywomen her bayanın alışverişinde ilk tercih edeceği bir online site olma yolunda ilerliyor.

Tesettürlü olan bayanların da modayı yakından takip edebileceği Alldaywomen.de alışveriş sitemizin ürün çeşitliliği, her geçen gün güncellenerek sizlere sunulmaktadır.

Avrupa’da yaşayan tesettürlü bayanların da modayı yakından takip etmelerine imkan sağlayan web sitemiz kaliteli ürün ve uygun fiyatlarla sizleri alışverişe çağırıyor.

 


İlgili Yazılar

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.