Son yıllarda gelişen tesettür modasının her ilkbaharla birlikte iyice renklendiğini ve çeşitlendiğini görüyoruz. Kışlık elbiselere ve kabanlara veda edince yeni tarz elbiselere yönelmek kaçınılmaz oluyor.

Bu konuda  tercih sıkıntısı yaşamamanız için sizlere yardımcı olmaya hazır Alldaywomen ile tesettürde trendi rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Özellikle ilkbaharla birlikte başlayan düğünler, nişanlar için ne giysem diye fazla düşünmenize gerek yok. “Alldaywomen” her geçen gün çeşitliliğini arttırarak yaptırdığı çok özel tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olmaya hazır.

Davetlerde gözleri üzerinize mi çekmek istiyorsunuz, o zaman doğru adrestesiniz.

Alldaywomen modern tesettür alanında çeşit fazlalığı ve cebinizi yakmayan fiyatlarıyla farklı tesettür kombinlerini sizlere sunuyor. İstediğiniz modern tarzları artık kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Şimdi Alldaywomen’ın birbirinden güzel birkaç modelini sizlerle paylaşalım!

Nakisli Tunik- Bebemavisi

İşte zarafetin ve şıklığın tanımı… Açık mavi renklere dolabınızda mutlaka yer açın. Çünkü o kadar çok kullanacaksınız ki siz bile şaşıracaksınız.

Bildiğiniz gibi bebek mavisi birkaç yıldır yaz aylarının en çok tercih edilen renklerinden. Avrupa tesettürüne uygun tarzda kombinlenebilen bir renk olduğu için de yaz kış gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Baştan aşağı masmavi olmaya hazır mısınız?

 

 

Nakisli Tunik Pudra

Özellikle çalışan bayanlar için en kolay kombin oluşturulabilecek bir ürüne sıra geldi. Capcanlı rengiyle zamandan tasarruf sağlayan bir tunik. İstediğiniz kolyeyi takıyorsunuz ve kombin hazır!

Sade ama şık bir tesettür kombin oluşturmak istiyorsanız Alldaywomen’ın Nakisli Tunik Pudra’sını renkli şal ve eşarpla canlandırabilirsiniz. Çanta kombinini de unutmayın!

Siyah Çizgili Elbise

Tesettürdeki tarzınızı siyah çizgili elbise ile belli edebilirsiniz. Rahatı ve aynı zamanda şıklığı yaşayabilirsiniz. Bu elbiseyi giydiğinizde davetlerde dikkat çekeceğinizden şüpheniz olmasın!

Bahara uygun en tarz kumaşlardan üretilen Siyah Çizgili Elbise modeli seni bulunduğun ortamda şıklığınla öne çıkaracaktır.

Sifon Tulum

Avrupa tesettüründe en fazla tercih edilen modellerden biri Sifon Tulum!

Eğer dolabınızda Alldaywomen’ın tesettürde trend oluşturan bu sifon tulumu yoksa tarzınızı belirleyemezsiniz.

Tulum şıklığıyla davetlerde boy göstermek isteyenler için modern tesettür tarzıyla göze çarpan bu model, kibar duruşuyla ön plana çıkıyor.

Alldaywomen’ın Sifon tulumunu giydikten sonra ortam önemli değildir. Bulunduğun her ortamda göze hoş gelen bir tarz yakalayacaksın.

Avrupa tesettüründe trend olan diğer ürünlerimizi de incelemeyi unutmayın!

 

 


İlgili Yazılar

Bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.