Avrupa Tesettür Modası'nın Referans Noktası!

Günümüzde çağdaş ve tesettürlü bayanların tek tercihi olan “Avrupa Tesettür Modası” 2014 Nisanında Almanya merkezli kurularak başarılı yolculuğuna ilk adımı atmıştır.

Facebook’ta paylaşımlarıyla sadece ürün tanıtımı yapmak amacıyla kurulan “Avrupa Tesettür Modası”nı 2015 ocak ayında gerçekleştirdiğimiz ilk online satışımızla birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle bugünlere getirdik.

Müşterilerine her zevke ve bütçeye uygun ürünler sunmayı şiar edinmiş olan firmamız üyelerine sunduğu avantajlı kampanyalarla yüzlerde derin gülümsemeler bıraktığı kadar hesaplı bir alışveriş deneyimi de sunuyor.

Avrupa’da bir ilke imza atıp en uygun fiyatlarla güvenli alışveriş ortamı oluşturarak müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaran firmamız zamanında sevkiyat ve güvenli teslimatıyla alanında öncüdür.

Tesettür giyim denilince Avrupa’da ilk akla gelen firmamız muhafazakar giyime dair ne varsa sizlere sunmaktadır. Farklı sitil ve zevklere sahip müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle bir tıkla alışveriş keyfi sunuyoruz. Ayrıca yeni sezon ürünlerini mağazalarla birlikte beğeniye sunan firmamız müşterilerinin seçtiği ürünleri yeni kreasyonlara uygun kombinleyerek modayı yakından takip etmektedir.

“Avrupa Tesettür Modası” sadece giyim kuşamla değil, “Takı, Çanta ve farklı Aksesuar” ürünleriyle her türlü ihtiyaca cevap vererek sizleri baştan aşağıya donatır. Müşterilerimiz kendi giyim tarzlarına uygun tercihlerini sitemizde kolaylıkla bulabilirler.

Takım ruhuyla çalışan firmamızın en önemli özelliği modern tesettür giyim alanında tecrübeli, işine bağlı, eğitimli ve birikimli çalışanlarıyla yoluna devam etmesidir. Genel kalite prensiplerini benimseyen ekibimiz, tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata kadar müşteri odaklı çalışır ve her zaman müşteri mutluluğunu ön plana alır. Koşulsuz şartlarda müşteri mutluluğunu benimseyen firmamız, bütün bu hesaplı ve kolay alışverişin yanında 14 gün içinde iade kolaylığı da sunmaktadır.

“Avrupa Tesettür Modası” olarak kaliteden taviz vermeden sürekli büyümeyi hedeflerken ürünlerimizi daima yeni pazarlara taşıyarak mutlu edebileceğimiz yeni müşterilerimize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Avrupa’nın her bir köşesinden tesettür giyim ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret edip gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Biz sizinle güçlenirken siz bizimle daima mutlu ve keyifli olacaksınız.

“Avrupa Tesettür Modası” kalitesi ve güvencesiyle Avrupa’da bir numara…

DAHA FAZLASI İÇİN!

Hakkımızda merak ettiğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz!